Okna drewniano-aluminiowe

Okna drewniano-aluminiowe

Okna drewniano-aluminiowe Fram doskonale nadają się do domów niskoenergetycznych i pasywnych. Połączenie naturalnych materiałów z okładziną aluminiową nadaje domowi wyjątkowy wygląd.

Nasi klienci, architekci i projektanci szanują to połączenie ze względu na możliwość dobrania koloru dopasowanego do elewacji i innych elementów konstrukcyjnych , a jednocześnie we wnętrzu można cieszyć się widokiem pięknego drewna pokrytego naturalną glazurą lub palto.

Okna drewniano-aluminiowe Fram są łatwe w utrzymaniu i odporne na warunki atmosferyczne. Konstrukcja okien drewniano-aluminiowych wpisuje się w aktualne trendy , a staranne wykonanie gwarantuje bardzo długą żywotność.

Decydując się na okna drewniano-aluminiowe Fram możesz również dobrać idealnie dopasowane drzwi wejściowe/zewnętrzne o takim samym wzorze.

okna drewniano aluminiowe

OKNA DREWNIANO-ALUMINIOWE WYRÓŻNIAJĄ SIĘ NAJWYŻSZEJ KLASY WZORNICTWEM I ZNAKOMITYMI WŁAŚCIWOŚCIAMI TERMOIZOLACYJNYMI. OKŁADZINY DREWNIANE Z ALUMINIUM POPRAWIAJĄ ODPORNOŚĆ OKIEN NA DZIAŁANIE WARUNKÓW ATMOSFERYCZNYCH, WYDŁUŻAJĄC TYM SAMYM ICH ŻYWOTNOŚĆ.

okna drewniano-aluminiowe

Wszystkie okna drewniano-aluminiowe  FRAM  szyte są na miarę, aby pasowały do ​​konkretnego budynku, w dowolnym kształcie i konfiguracji.

Materiał

Nasze okna drewniano-aluminiowe składają się z masywnej konstrukcji drewnianej oraz aluminiowej okładziny chroniącej okno od strony zewnętrznej.

Możesz wybierać spośród wielu gatunków drewna , z których każdy różni się właściwościami termoizolacyjnymi i charakterystycznymi wzorami. Kolor drewna można modyfikować wybierając glazurę lub warstwę nawierzchniową. Gatunek i właściwości drewna mają wpływ na żywotność i cenę produktu.

Do okładzin używamy wysokiej jakości profili aluminiowych klejonych lub spawanych w narożach. Aluminiowa powierzchnia pokryta jest farbą proszkową w niemal dowolnym kolorze. Właściwości naturalnego aluminium wraz z wykończeniem powierzchni gwarantują wysoką estetykę i doskonałe właściwości użytkowe naszych okien przez dziesięciolecia.

Szkło

Izolacyjność cieplna i akustyczna okna zależy również od jakości oszklenia.
Bardzo ważnym czynnikiem jest bezpieczeństwo, szczególnie w przypadku drzwi francuskich.
Używamy tylko najwyższej jakości tafli szklanych czołowych europejskich producentów.

Kolor

Odwiedź naszą tabelę kolorów, aby zapoznać się z pełną gama kolorów standardowych i nietypowych.
Uwaga: Tabelę należy traktować jedynie jako przybliżoną wskazówkę.