Remont okien drewnianych

SPECJALIZUJEMY SIĘ W RENOWACJI I NAPRAWIE ZABYTKOWYCH OKIEN I DRZWI DREWNIANYCH, ABY ZAPEWNIĆ ICH PRAKTYCZNOŚĆ BEZ UTRATY ICH ORYGINALNEGO UROKU.

Renowacja Okien Drewnianych Bielsko-Biała

Rozumiemy potrzebę zachowania historycznego wyglądu Twojej nieruchomości, dlatego nigdy nie odmawiamy wyzwaniom związanym z naprawą zabytkowych okien, o których inni powiedzieliby, że są nie do naprawienia. Oferujemy usługę pełnej renowacji okien drewnianych, która jest wydajna i profesjonalna, a jednocześnie bardzo przystępna cenowo.

Cenimy historię każdego zabytkowego okna w posiadłości i pragniemy jedynie zachować i przywrócić mu dawną świetność oraz nadać mu nowy wygląd okien drewnianych. Specjaliści Okna Fram koncentrują się na renowacji okien drewnianych i świadczą usługi, które nie mają sobie równych.

Renowacja okien bielsko-biała głowna

NASZE USŁUGI

renowacja okien bielsko-biała

Renowacja okien drewnianych Bielsko-Biała

Naprawimy Twoje zabytkowe okna drewniane. Usuniemy uszkodzeni spowodowane przez butwienie oraz przywracamy i zachowujemy ich piękno i funkcjonalność.

wymiana okien bielsko-biała

Wymiana okien

Wymieniamy Twoje okna i ramy, zachowując ich estetykę i oryginalny historyczny urok. Cenimy również wspomnienia związane z dziedzictwem okien skrzydłowych.

uszczelnianie okien bielsko-biała

Uszczelnianie okien

Remontujemy i usuwamy nieszczelności, aby umożliwić prawidłową cyrkulację powietrza, zapewnić lepszą izolację termiczną, zminimalizować poziom zapylenia i nadać drewnianym oknom nowy wygląd.

Izolacja akustyczna okien

Izolacja akustyczna

Oferujemy szereg rozwiązań, które mogą pomóc w zmniejszeniu zanieczyszczenia hałasem, w tym montaż szyby akustycznej i przeszklenia wtórnego.