O nas

Dlaczego Fram

Od ponad 25 lat naszym celem jest tworzenie coraz lepszych okien i drzwi drewnianych.
Doświadczenie pozwala nam tworzyć pionierskie i coraz bardziej zaawansowane technologicznie okna i drzwi drewniane.

W branży produkcji okien i drzwi drewnianych staramy się stanowić coraz wyższe standardy.
Dzięki temu nasze produkty są mile widziane w charakterystycznych i wyrazistych domach, stając się częścią ich życia.

Jako zaufana i profesjonalna firma produkująca okna i drzwi drewniane inspirujemy produktami dostosowanymi do Twojego stylu życia. Twój dom jest odzwierciedleniem twojego życia.

Okna historyczne
Okna drewniane Bielsko-Biała

Zrównoważony rozwój

Fram Okna drewniane stosuje kompleksowe i strategiczne podejście do wprowadzania zrównoważonych ulepszeń w całym naszym łańcuchu wartości — od lasu, przez naszą działalność, po dom, po społeczności, w których żyjemy i pracujemy. Wierzymy, że każdy, kto wchodzi w interakcję z Fram Okna drewniane, powinien czerpać z tej interakcji korzyści, w tym społeczność i środowisko, w którym wszyscy żyjemy i pracujemy. Opierając się na naszych wartościach, nieustannie staramy się poszerzać nasze zrozumienie wpływu naszych decyzji na ludzi, środowisko i długoterminową rentowność naszej działalności. Takie podejście systemowe pozwala Fram Okna drewniane pomóc wszystkim naszym klientom i partnerom.

Jakość, której możesz zaufać

Wysoka jakość naszych produktów, zapewni Ci spokój ducha i bezpieczeństwo. Nasze produkty poddajemy najcięższym testom, więc gdy umieścisz je w domu, będą działać bez zarzutów przez wiele lat. Bardzo mocno wierzymy w nasze produkty i dlatego nadal oferujemy części do okien i drzwi zbudowanych nawet 20 lat temu. Jeśli pojawi się problem, dysponujemy siecią profesjonalnych serwisantów.